Świąteczne warsztaty dla dzieci

„Woskowe Cuda”

W ostatnim tygodniu mieliśmy niezwykłą przyjemność zorganizowania warsztatów dla rozwoju wspólnoty lokalnej w Międzyrzeczu, które odbyły się dzięki zaangażowaniu i środkom własnym Fundacji Nie wykluczaj mnie. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko momentem inspiracji, ale także dowodem na siłę lokalnego zaangażowania.

W magicznym przedświątecznym nastroju dzieci zebrały się na wyjątkowych warsztatach „Woskowe Cuda” w siedzibie filii naszej Fundacji, gdzie nie tylko odkrywały tajemnice sztuki, ale również rozwijały ważne umiejętności społeczne. Przy zapachu świeżych choinkowych igieł, zanurzyły się w fascynującym świecie wtapiania ozdób w woskowe świece.

Podczas warsztatów dzieci miały okazję wyrazić swoją kreatywność, wybierając i umieszczając ozdoby w wosku. Każde dziecko tworzyło unikalną, magiczną świecę, będąc głównym artystą swojego projektu. Na zakończenie warsztatów każde dziecko opuszczało pracownię z niepowtarzalną, własnoręcznie wykonaną świecą, ale przede wszystkim z nowymi umiejętnościami społecznymi, które wzbogaciły ich doświadczenia i przygotowały do magicznego okresu świątecznego.

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny Sieniuć-Muraszow, która poprowadziła spotkanie.

Przeczytaj więcej w artykule…