Letni kiermasz

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20 w Poznaniu.

Fundacja Nie wykluczaj mnie w lipcu 2023 r. zorganizowała kiermasz w duchu ZERO WASTE dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20 w Poznaniu.
Warsztaty terapii zajęciowe dla seniorów przebywających w domach pomocy społecznej są jak portal do innego świata – pełnego barw, niepowtarzalnych wzorów i kształtów oraz magicznych symboli. W DPS Ugory nic się nie marnuje, każda karteczka papieru, czy najmniejszy skrawek materiału jak za dotknięciem magicznej różdżki zmienia się w unikatowe dzieło!

Zebrana kwota pozwoliła na zakup materiałów do zajęć arteterapeutycznych dla seniorów z DPS Ugory. Ręcznie wykonane dzieła cieszyły się dużym powodzeniem, również te słodkie.

Dziękujemy pomysłodawczyni tej akcji – naszej wspaniałej wolontariuszce – Justynie! Twoje pomysły nakręcają nas wszystkich do działania, dziękujemy, że jesteś i działasz! Lecimy z kolejnymi projektami!

Szczególne podziękowania także dla seniorów, którzy przygotowywali się dłuuuugo na to wydarzenie oraz dla pracowników, którzy wspierali ich każdego dnia!